Wynajem ambulansu / karetki transportowej

Wynajem ambulansu / karetki transportowej

Z państwowej karetki skorzystać można w niewielu, ściśle określonych przypadkach. Zdarza się jednak, że chorzy potrzebują transportu w specjalnych warunkach, aby bezpiecznie i komfortowo dotrzeć na przykład na badania, dializę, do ośrodka rehabilitacyjnego czy do szpitala. Niezależnie od celu podróży, jak również wieku oraz stanu zdrowia Pacjenta, oferujemy wynajem ambulansu z kompleksowym wyposażeniem i składem personalnym dopasowanym do zdrowotnych potrzeb chorego. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

Wynajem karetki transportowej

Priorytetem jest dla nas dobro Pacjenta, dlatego oferujemy kompleksowe zadbanie o potrzeby chorego w czasie transportu karetką. Proponujemy bezpieczne przewozy medyczne w standardach T, P oraz S. Dbamy o to, by załoga ambulansu była dobrze dopasowana do indywidualnych potrzeb Pacjenta. Oprócz tego posiadamy wszelkie niezbędne wyposażenie pozwalające w maksymalnie bezpieczny, a przy tym komfortowy sposób przetransportować każdą osobę, nawet mającą trudności z poruszaniem. Przekonaj się, dlaczego wynajem karetki transportowej dla bliskiej osoby to mądre rozwiązanie!

Monblu Ratownictwo Medyczne — wynajem karetki z personelem i sprzętem

Doskonale rozumiemy różne potrzeby Pacjentów, jak również nieprzewidziane okoliczności, jakie mogą wystąpić w czasie transportu. Aby zapewnić naszym Pasażerom najwyższy standard bezpieczeństwa i komfortu, dysponujemy kompleksowo wyposażonymi pojazdami medycznymi. W naszych karetkach znajdują się między innymi nosze, deski ortopedyczne, stabilizatory, krzesła kardiologiczne, materace próżniowe, stetoskopy, pulsoksymetry, glukometry, monitory EKG, defibrylatory, zestawy PACS i PARS, maski tlenowe oraz butle tlenowe. Gwarantujemy maksymalną troskę o Pacjenta i zaangażowanie w jego komfort. Decydując się na usługi Monblu Ratownictwo Medyczne, możesz mieć pewność, że bezpiecznie, wygodnie dojedziesz do ośrodka rehabilitacyjnego, szpitala, nowego miejsca zamieszkania i gdzie tylko potrzebujesz. Sprawdź warunki wynajmu karetki transportowej, by w razie konieczności skorzystać z prywatnego ambulansu. Zapraszamy!