Opieka medyczna na koloniach

Opieka medyczna na koloniach

Organizator kolonii, obozu, zielonej szkoły, czy wypoczynku zimowego jest zobowiązany do zapewnienia dzieciom profesjonalnej opieki medycznej w określonym przepisami zakresie. Do naszego zespołu należą w pełni wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają odpowiednie
przygotowanie i doświadczenie w opiece medycznej na koloniach.

  • Opieka medyczna na koloniach w Polsce i za granicą
  • Wykwalifikowany personel medyczny
  • Przygotowanie i doświadczenie w opiece nad dziećmi
  • Realizacja zadania zgodnie z obowiązującymi przepisami

Wysyłając dziecko na obóz lub kolonie chcesz, aby było bezpieczne, a w razie choroby — uzyskało natychmiastową pomoc specjalisty. Im młodsze — tym bardziej obawiasz się o to, czy lekarz nie tylko prawidłowo dobierze laki, ale też będzie empatyczny i nie zrazi do siebie małego Pacjenta. W końcu — nie ma nic gorszego niż chory, cierpiący maluch z daleka od domu, kochających ramion mamy lub taty. W MONBLU doskonale wiemy, że nie zastąpimy najbliższych dziecku osób, jednak możemy sprawić, że przejście infekcji będzie łatwiejsze, a proces zdrowienia krótszy. Jak to robimy? Oferując profesjonalną opiekę medyczną na koloniach.

Nowoczesna opieka medyczna na koloniach z MONBLU

Dysponujemy nie tylko zespołem wykwalifikowanych specjalistów, którzy służą najmłodszym pomocą w każdej sytuacji. Naszym największym atutem jest doskonałe zaplecze medyczne, ale też — umiejętność podejścia do każdego Pacjenta z empatią. Doskonale wiemy, że przyjazna atmosfera ma niebanalne znaczenie w procesie rekonwalescencji, dlatego nie tylko opatrujemy urazy, wyciągamy kleszcze, czy leczymy różnego rodzaju zakażenia, ale też pocieszamy, rozbawiamy, a gdy trzeba — trzymamy za rękę. Postaw na nowoczesną opiekę medyczną na koloniach z MONBLU!

Galeria

WIĘCEJ ZDJĘĆ