Mobilny punkt wymazowy

Mobilny punkt wymazowy

Boli Cię głowa, masz katar, gorączkę, dreszcze, ból pleców i tracisz smak lub węch? To może być Covid-19. Jeżeli chcesz potwierdzić zakażenie, jednak nie masz, jak dotrzeć do punktu, gdzie wykonasz test — skorzystaj z naszych usług. Dla wszystkich Pacjentów korzystających z usług MONBLU przygotowaliśmy mobilny punkt wymazowy z zespołem doświadczonych specjalistów, którzy w bezpieczny i zgodny z obowiązującymi normami sanitarnymi sposób pobiorą od Ciebie niezbędną do przeprowadzenia badań próbkę. Szybko, komfortowo, skutecznie.

Nowoczesny mobilny punkt wymazowy z dojazdem do Pacjenta

Osoby, które miały kontakt z chorym na Covid-19 same mogą stać się źródłem zakażenia. Jeżeli masz objawy wirusa — powinieneś poddać się samoizolacji. Warto także wykonać badanie w kierunku potwierdzenia choroby, aby lekarz mógł zaproponować odpowiednie postępowanie. Co jeszcze daje wykonanie testu w naszym mobilnym punkcie wymazowym? Oszczędza Twój czas, zapobiega rozprzestrzenianiu się zakażenia, w po wyzdrowieniu — pozwala uzyskać status ozdrowieńca.

Jeśli więc szukasz — dla siebie lub Twoich bliskich — mobilnego punktu wymazowego, który przyjedzie do Twojego domu — zapraszamy do kontaktu!